Site ve Apartman Güvenlik hizmetleri

Site ve Apartman Güvenlik hizmetleri

Güvenlik hizmetleri, ortak yaşam alanlarında barınmadan sonra ortaya çıkacak olan ilk ihtiyacın yani güvenliğin sağlanmasını amaçlar.
Güvenlik hizmetleri, ortak yaşam alanlarında barınmadan sonra ortaya çıkacak olan ilk ihtiyacın yani güvenliğin sağlanmasını amaçlar. İnsanların konutlarında huzur ve güven içerisinde yaşamalarını sağlayacak faaliyetler bu hizmetin ana başlığını oluşturur. Günümüzde dünyanın her yerinde süren ve  ülkemizin de oldukça muzdarip olduğu terör eylemlerine karşı , insanların tehlikeden yalıtılmış huzurlu bir ortamda yaşamak istemeleri en doğal haklarıdır
Site ve apartman gibi sayıca çok insanın bir arada yaşadığı, üzerinde yükseldiği alan itibariyle çok geniş bir sahaya hakim olan yerlerin güvenliğinin sağlanması zor ve kesinlikle profesyonellik isteyen bir iştir. Zira gün içerisinde yüzlerce kez gerçekleşen araçlı veya yaya olarak site giriş çıkışları, misafirlerin siteye ziyaretleri, kötü niyetli şahısların verebileceği zararlar, bu zorluğun temel etkenlerinden sadece birkaç tanesidir.
Sitenin tüm giriş çıkışlarının belirli kurallara bağlı bir kayıt sistemine tabi tutulması alınacak önlemlerin ilkidir. Site sakinlerinin kendi bina veya şahıslarına ait park yerlerini kullanıyor olmalarına gösterilecek dikkat ve misafir araçların ayrı bir otopark alanında bekletilmesi önemlidir.
Güvenlik binasından konutlara olan iletişimin sürekli olarak sağlanması, misafir araç ve şahıs girişlerinde gerekli onayın alınarak ve kişi araç bilgilerinin kayıt altına alınarak geçişlerin sağlanması, olası bir zararın önlenmesi hususunda caydırıcı olacaktır.
Sitenin yoğun kullanılan alanları başta olmak üzere, tüm çevresine yerleştirilecek hareket sensörleri ve kameralar sayesinde aktif izleme yapılabilecek, gerekli tedbirlerin derhal alınması sağlanabilecektir.
Güvenlik görevlilerinin devriye gezerek olaylara yerinde ve hızlı müdahale etmesi sağlanabileceği gibi, binalara izinsiz bir şekilde giriş yapmak isteyen şahıslara da ulaşılması daha kolay hale getirilebilmektedir.
Çok sayıda konutun bulunduğu bu gibi sitelerde arıza ve tadilat işlerinin de çokluğu kaçınılmaz olacaktır. Bu tür işleri yerine getirmek üzere siteye gelen hizmetlilerin, kimliklerinin kayıt alınması kötü niyetli hareketlere karşı caydırıcı olacaktır.
Hepsinden de önemlisi güvenliği sağlamak konusunda görevlendirilen kişinin ne kadar güvenilir olduğu sorusudur. Bu konuda, yetkilendirilmeleri yapılmış, kurumsal ve yasalara uygun çerçevede güvenlik görevlisi yetiştiren uzman kuruluşlardan istihdam desteği alınarak, gönül rahatlığı ile güler yüzlü ve güven veren bir personelle çalışmak da mümkün hale getirilecektir.
Bu hizmetle amaçlanan, memnuniyet ve kalite ilkemiz dahilinde, yaşam alanlarınızda rahat bir uyku uyumanızı sağlamaktır.

BU HİZMET İÇİN HEMEN TEKLİF AL

DİĞER HİZMETLERİMİZ