Konut ve Ev Yönetim Hizmeti

Konut ve Ev Yönetim Hizmeti

Kabullenmesi ne kadar zor olsa da "nerede o eski komşuluklar” demek zorunda bırakılmış, güvensizlik ortamının günden güne arttığı bir toplum olmaktayız. Bu yakarışa bir son vermek için geliştirdiğimiz Konut-ev Yönetimi hizmeti size çare olacaktır.

Uzun ya da kısa süre fark etmeksizin verdiğimiz bu hizmetten yararlananların çoğu sezonluk ev kullananlar olmaktadır. Siz evinizde olmadığınız süre içinde, sizin evinizi birinin idare ediyor olduğunu bilmek, günümüz hayat zorlukları düşünüldüğünde üstünüzden yük alacaktır.

Konut-ev yönetimi hizmetimiz, aslında hizmetler başlığı altında topladığımız birçok hizmeti içermektedir. Dediğimiz gibi siz yokken yokluğunuzu evinize hissettirmemekteyiz.

Evinizde bulunan ve bakımı periyodik yapılması zorunlu tüm nesneler için çalışmalar yapmaktayız. Özellikle sezonluk evden uzaklaşmalar düşünüldüğünde, ikamet ettiğiniz konutu bırakmak ya da sezon boyunca uğramadığınız konuta dönüş yapmak zorlu bir süreç olacaktır. Bu zorluğun üstesinden sizin yerinize gelmeyi teklif ediyoruz.

Mesela; yazlık eviniz var ve bir kış boyunca uğrama fırsatı bulamadınız. Bu tip evlere dönüş yapmak, henüz daha yoldayken sizi yormaya başlayacaktır. Fakat kapalı olduğu süre boyunca bakımları rutin olarak yapılmış, gerekli tamir ve bakım hizmetleri yapılmış, tamir ve bakım sonrası oluşan temizlik gereksinimi karşılanmış ve havalandırması periyodik olarak yapılmış bir evin kapısını açmanın ayrıcalığını düşünün.

İşte biz size bu ayrıcalığı veriyoruz. Sizi cıvıl cıvıl renkleriyle karşılayan çiçekleriniz mi olsun istersiniz yoksa solmuş hatta kurumuş çiçeklerinize üzülmek mi istersiniz? Sizin evde olmadığınız sürede değer verdiklerinize, sizin sevginizi veremesek de temel ihtiyaçlarını karşılayabilmeyi amaçlıyoruz.

Bizimle beraber bu hizmetten yararlanmaya karar verdiğiniz takdirde, yönettiğimiz süreç boyunca yapılan iş ve işlemler size fotoğraflı olarak bildirilecektir. Yapılmasını talep ettiğiniz bakım ve onarım gibi işler için sizlerle kontak durumda olunacak ve taleplerinizin gerçekleşmesi için onayınız mutlaka alınacaktır. Bakım ve onarıma konu tüm malzeme ve işçilikler hem malzeme açısından hemde ücretlendirme açısından sizin bilginize sunulacak ve bilginiz ve onayınız olmadan kesinlikle yapılmayacaktır. Ücretler konusunda size beyan edilen ve onayınız alınan işler için faturalarınız düzenli olarak temin edilecektir.

Evlerin bir ruhu vardır ve siz yokken evinizde siz olmaya, evinizi mutlu etmeye adayız.

BU HİZMET İÇİN HEMEN TEKLİF AL

DİĞER HİZMETLERİMİZ