Konut Kiralama Hizmeti , Ev Kiralama

Konut Kiralama Hizmeti , Ev Kiralama

Kullanmadığınız aylar boyunca, konutunuza hiçbir zarar gelmeyeceğinden emin olarak, gelir elde edeceğinizi bilseniz ne hoş olurdu değil mi? Eğer bizimle iseniz bu mümkün.

Birikimlerinizle veya borçlanarak bir ev satın aldınız. Gerek iş hayatınız gerekse zaman ayırmak zorunda olduğunuz diğer etkenlerden ötürü, yılın çok kısa bir zamanını orada geçirdiğiniz bir yazlığınız var. Kullanmadığınız aylar boyunca, konutunuza hiçbir zarar gelmeyeceğinden emin olarak, gelir elde edeceğinizi bilseniz ne hoş olurdu değil mi?

Eğer bizimle iseniz bu mümkün.

Konut kiralama hizmetimiz sayesinde, kullanmasanız da düzenli aidat ödeyip, bahçesinden temizliğine bakımını üstlendiğiniz konutlarınızı size için yeni bir gelir kaynağına dönüştürüyoruz.

Öncelikle konutunuzun tanıtımını doğru araçlarla ve bire bir fotoğraflarla sağlıyoruz. Böylelikle kiralayan açısından da oluşacak şikayetlerin önüne geçmiş olacağız. Firmamız sizin adınıza kiralama yapmak isteyen kişilerle iletişime geçerek, gerekli görüşmeleri ve şartlarda anlaşılmasını sağlayacaktır. Bir sonraki aşamada, konusunda uzman avukatların hazırladığı sözleşmeler sayesinde konutunuzda oluşabilecek hasarlar ve kötü niyetli yaklaşımlara karşı tedbirimizi almış olacağız. Kendinize ait bir oteliniz olduğunu ve dilediğiniz zaman otelinize misafir kabul edebildiğinizi düşünün. Biz yine, tıpkı bir otelde ağırlanıyor gibi evinin konforunu da misafirlere sunuyor olacağız. Çünkü kaliteli hizmetimiz neticesinde doğru referansların hem sizin konutunuz için yeni misafirler hem de bizim işletmemiz için memnun ayrılan insanlar anlamına geldiğine inanıyoruz.

Ayrıca evin kiralanmasından önce ve kullanım sonrasında temizliğinden genel düzenine kavuşturulmasına kadar tüm işlemlerde tarafımızdan takip ediliyor olacak. Bu işlemler konutu sizin kullanmadığınız dönemde ve belirttiğiniz tarihler aralığında yapılacağından, planlarınızın da aksaması mümkün olmayacaktır.

Bu sayede daima düzenli, kiralamaya hazır ve temiz halde tutulan konutunuz, sizin tatil planladığınız günlerde de sizin hizmetinize sunulmuş olacaktır. Tatilinizin ardından yeniden işlerinizin başına geçip, konutunuzdan elde ettiğiniz muhtemel gelir sayesinde başka yatırım planları yapabilir, atıl kalmasından endişe ettiğiniz gayrimenkulünüzün nasıl kıymetli bir madene dönüştüğünü izleyebilirsiniz.

18 yıllık turizm ve emlak sektörü tecrübemizden aldığımız güç ve edindiğimiz deneyimlerle yaşanması muhtemel tüm sorunları şimdiden biliyor ve size ışık tutmaktan mutluluk duyuyoruz. Konut kiralama hizmetimiz, tabi ki sadece yazlık kışlık konutlarınız için değil düzenli ikamet sağlanabilecek evleriniz için de geçerli. Aynı titizlik ve sonsuz memnuniyetiniz yine en büyük misyonumuz olacak.

BU HİZMET İÇİN HEMEN TEKLİF AL

DİĞER HİZMETLERİMİZ