Peyzaj hizmetleri

Peyzaj hizmetleri

Site ve apartman peyzaj hizmetleri, hayatını bu tür konutlarda sürdüren insanların, her mevsim görmek istedikleri manzaralara da ev sahipliği yapmalıdır.

Bize göre bahçeli yaşam alanları, hayatını bu tür konutlarda sürdüren insanların, her mevsim görmek istedikleri manzaralara da ev sahipliği yapmalıdır. İç dekorasyonunu özenle yaptığınız ve konforunun keyfini sürdüğünüz bu yapıların bahçeleri de eğer gerekli bakım ve iyileştirmeler yapılırsa evinizin içinden farksız olacak bir keyfi sizlere sunuyor olacaktır.

Mevsime bağlı şartlar, hava durumunun genel seyri, yapının coğrafi konumu ve yetiştirilebilecek bitkilerin çeşitliliği peyzaj hizmetlerini belirleyen en önemli etkenlerdir. Bu açıdan bakıldığında, tüm bu değişkenlerin hesaplandığı ve titizlikle bir araya getirilen materyallerin kullanıldığı bir peyzaj hizmeti satın almak akılcı olacaktır. Ayrıca sizin kullanımınız esnasında başlanacak bir işlemden ziyade, geldiğinizde hazır bulduğunuz bahçe manzaranız keyfi katlayıcı bir etki bırakacaktır.

Düzce Peyzaj hizmetleri kapsamında yaptığımız ilk faaliyet gübrelemedir. Doğal ve yapay olarak iki şekilde kullanıma sunulan gübrelerden talebinize göre istediğinizi kullanıyoruz. Ancak danışmanlık  talep etmeniz durumunda, toprağın ve bitkinin en doğru ihtiyacını saptayarak ona göre yapılacak gübreleme işlemiyle hem bitkinin ömrünü uzatıyor hem de ihtiyaca yönelik doğru çözümü sunmuş oluyoruz.

Bahçenizin sıfırdan oluşturulması gerektiğinde veya bulunan toprağın yetersiz görülmesi durumunda, her bitkinin kolaylıkla can bulduğu 10 cm kalınlığında bir humuslu toprak örtüsü ile bahçenizi kaplıyoruz. Bitkilerin de bizler gibi  kaliteli bir yaşam alanı hak ettiğini düşünüyoruz. Ayrıca ihtiyaç halinde rulo çim uygulamamız için gerekli malzemeleri de bölgemizden temin edebiliyoruz.

Periyodik bakım her konuda olduğu gibi peyzaj hizmetlerinde de büyük önem taşır. Gübreleme, sulama gibi faaliyetlerin düzenli bir şekilde yapılması, ortamın ilk günkü güzelliğinin sağlanması açısından elzemdir.

Bahçenizde ya da peyzaj düzenlemesini yaptırdığınız alanda, toprağın olduğu her ortam gibi zararlı canlılar türeyecek ve ilaçlama yapılmaması halinde bitkilerinize zarar verecektir. İlaçlama hizmetimiz ile bu tehlikeyi de bertaraf ediyor, sizin de zarar görebileceğiniz bu etkenlerin önüne geçiyoruz.

Peyzaj hizmetimizi sunarken, sizlerin görmekten mutluluk duyacağı bitkileri temin edebiliyor, arzu ettiğiniz şekilde yerleştirilip yetiştirilmelerini sağlıyoruz. Yaşam alanlarınızda misafire sunmak isteyeceğiniz bir konforu, ev sahibine sunmanın mutluluğunu birlikte yaşıyoruz. Kalite ve memnuniyet tabi ki vazgeçilmez ilkelerimiz.

BU HİZMET İÇİN HEMEN TEKLİF AL

DİĞER HİZMETLERİMİZ