Neden Site Yönetimi  ?

Neden Site Yönetimi ?

yaşamında süren yoğunluk, artan ihtiyaçlar ve kolaylaşan iletişim ile birlikte, zaman kavramı gittikçe daha da kıymetli bir hale geldi günümüzde. Çoğumuz elinde olsa bir günün yirmi dört saatten fazla sürmesini isteyecek ki bütün hayatına yetişebilsin.

Aileniz ile birlikte huzurla dinlenmenizi sağlayan tek yer evinizdir demek sanıyoruz yersiz olmaz. Ve bu dinlencenin hiç bölünmemesi gerektiği konusunda da sizinle hem fikiriz.

Apartmanda veya sitede yaşamanın, yönetici unvanına sahip olunsun olunmasın herkese yüklediği belirli sorumluluklar vardır. Toplanacak aidatlar, gerekli iş gücü sağlanamazsa desteklenmek zorunda kalınacak temizlik işleri, belki de arızalanan bir ara ışığının tamiri gibi yazının sonuna dek saysak bitireceğimiz onlarca sorumluluk.

Oysa artık sizin yerinize bütün binaları dolaşarak ödemeleri alabilecek, bütçe oluşturabilecek, yaşam alanlarınızda ihtiyaç duyduğunuz hemen her konuda iş gücü edinmenizi sağlayacak alt yapıyı size sunacak, işte o arızalanan ara ışığını daha siz farkına varmadan gelip tamir edecek birileri var. Kısacası saymakla bitmeyen bütün o sorumlulukları üzerinizden almaya hazır, profesyonel ve kaliteli hizmet sunan birileri var.

İnsanlar yaradılış itibariyle her konuda anlaşıyor gibi görünseler de mutlaka bir konuda da olsa anlaşmazlığa düşerler. Ve malumunuz olduğu üzere, toplu yaşam alanlarında bu çok daha sık ve fazla konu üzerinden yaşanan bir durumdur. Yönetim kurulunun karar almasından daha zor olan, bu kararların yürürlüğe konması ve uygulanması sırasında çıkacak olumsuz tepkilerle başa çıkabilmektir.

Apartman ve site yönetim firmaları, yönetimi ve siz bina sakinlerini tüm bu düşüncelerden kurtaracak donanım ve beceriye sahiptir. Kararların harfiyen uygulanmasına çalışır, apartman veya sitede yaşamın aksamadan devam etmesini sağlar, eksiklikleri giderir. Tecrübesinden aldığı güçle verdiği danışmanlık hizmeti sayesinde, denenmiş ve başarıya ulaşmış örneklerin sizin için de uygulanmasına katkıda bulunur.

Yaşanacak büyük anlaşmazlıklarda, hukuki sürecin başlatılmasından takibine, sonuçlandıktan sonra ise kararların uygulanmasına öncülük ederek, netice almada aktif rol oynar. Güvenliğin sağlanması konusunda aldığı önlemler de cabası. 

Size sadece, huzur ve güvenle vaktinizi geçirmek istediğiniz evinizde, ailenizle güzel anılar biriktirmek kalır.

DİĞER BLOG / DUYURU