Havuz bakım ve temizlik hizmetleri

Havuz bakım ve temizlik hizmetleri

Apartman , Site Havuz bakım ve temizlik hizmetleri , yüzme bilen bilmeyen her yaştan insanın keyifle zaman geçirdiği, aynı zamanda hastalık, düşme ve boğulma gibi tehlikelerinde en sık yaşandığı bir eğlence türüdür.

Havuz, yüzme bilen bilmeyen her yaştan insanın keyifle zaman geçirdiği, aynı zamanda hastalık, düşme ve boğulma gibi tehlikelerinde en sık yaşandığı bir eğlence türüdür. Daha ilk bakış açısından anlaşılacağı üzere havuz, doğru standartlara oturtulmuş ve tüm kaza önlemleri azami düzeyde alınmış bir alanda oluşturulmalıdır.

Havuz bakım hizmeti, müşteri memnuniyetinin yanı sıra, çok aşamalı bir kalite yönetim adımlarından oluşan, insan sağlığını da doğrudan etkileyen faktörlere gebe bir konudur.

Bu hizmetimizle biz, öncelikle talep ettiğiniz özellikler için sizi dinliyor ve en doğru çözüm için danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Sonrasında ister sıfırdan bir havuz oluşturulması isterseniz hali hazırda bulunan havuzunuzun gerekli bakım ve iyileştirilmelerinin yapılması anlamında gerekli tüm desteği sağlıyoruz.

Havuzun inşasına ilişkin küçük ama hayati önem taşıyan konular vardır. Taşmalı havuzlarda kullanılacak kanalların yeterliliği, su boşaltma çukuruna imkan bulunup bulunmadığı, havuzun yapılacağı alanın zemin özellikleri bunların sadece küçük bir bölümüdür.  İnşa sürecine öncelikle tüm bu standartlar sağlandıktan sonra başlıyor olacağız. Açık, kapalı, olimpik, yarı olimpik, dalgalı ve çocuk havuzu gibi çeşitlerinden talep ettikleriniz doğrultusunda inşa sürecini tamamlayacağız.

Ardından havuzun doldurulması süreci başlayacak ancak bu işlem için de ayrıca ön hazırlıklar yapılıyor. Öncelikle havuzun içinde bulunan yağ ve kireç kalıntıları asit yardımıyla temizleniyor olacak. Ardından yosun önleyici sürülerek havuzun doldurulmasına başlanıyor. Çökeltici uygulandıktan sonra iki gün beklenerek, bu aşamada ayrıca Ph ve klor değerlerine ilişkin ölçümler yapılıyor. Kullanılacak klorun miktarı hem havuzun büyüklüğü hem de kullanıcı sayısına göre değişkenlik gösteriyor. Ülkemizde havuzlarda yetersiz veya fazla klor kullanımı sebebiyle sağlığı tehlikeye giren yüzlerce insan bulunmaktadır.

Havuzun yapımı kadar önem taşıyan bir diğer unsur da bakımıdır. Havuzda kullanılacak kimyasallar – ki yakın dönemde doğal materyallerin kullanımı yaygınlaşmıştır- , klor seviyesi, havuzun genel temizliği, aydınlatılması, vakumlama ve boşaltım sistemlerinin bakımı ve kışın ağ ile kaplanması gibi ayrıca alınacak  önlemler de hayati önem taşır.

Bu kadar meşakkatli bir işi, ehline vermek isteyeceğinize inanıyoruz. Manisa site yönetimini tercih etmeniz durumunda huzur içinde eğlenmenizi sağlayacak havuzların inşa ve bakımlarında yanınızda olmaktan mutluluk duyacağız.

BU HİZMET İÇİN HEMEN TEKLİF AL

DİĞER HİZMETLERİMİZ