Hakkimizda

İnşaat sektörünün neredeyse talebi karşılayamadığı günümüzde, yükselen bu çıtaya dahil olmak ve koşulların tüm nimetlerinden fazlasıyla yararlanmak için gerekli olan ASF Prestij Site Yönetim ve Danışmanlık  Düzce ’de yerini almıştır.


Artan nüfus ve beraberinde getirdiği birlikte yaşama zorunluluğu oluşturan apartman, site gibi çoklu komplekslerden dolayı, gerek iş anlamında yük ağırlığı gerekse de maddi anlamda bütçelemeler zorluk çıkarmaktadır. İnsan ilişkilerinin iletişimden kaynaklı yaşadığı sorunlar da göz önünde bulundurulduğunda, profesyonel site yönetimi, birebir ilişkileri yıpratmanın önüne geçen ve ihtiyaçların karşılanması konusunda hassasiyet ve hız kazandıran özel bir hizmettir.


Bu hizmet kapsamında, siz konut sahiplerinin onayları doğrultusunda, yaşam alanlarınızdaki ihtiyaçlar belirlenmekte, önem ve öncelik sırasına göre planı yapılmakta ve bütçelemesi önünüze konmaktadır. Size sadece memnuniyet bırakmak ilkemiz ile biz; ASF Prestij  Site Yönetimi olarak, eviniz evimizdir mantalitesi ile yola çıkıyor ve sizin ve sizin gibi tüm konut sahiplerinin haklarına sahip çıkıyoruz.


Belirlenmiş gereksinimler doğrultusunda ve çıkabilecek ihtiyaçlar neticesinde belirlenen aidatların toplanması, bahçe, çevre ve apartman temizliği, bakıma konu bahçe ve havuz gibi kullanım sahalarının işleri, var ise çalışanların maaşları ve sosyal güvence ödemeleri, tadilat ve onarım işleri gibi, yaşam alanlarınızda gerekli tüm işleri üstleniyoruz.


Sektörde ve bölgede edindiğimiz 15 yılı aşkın tecrübemiz ile sizlere profesyonel yönetimin tüm mükemmelliklerini sunuyoruz.  Yönetimin tek elden ve şeffaf bir şekilde yapılıyor olmasının ayrıcalığını sizlere yaşatıyor olmanın gururunu yaşıyoruz.


Yapmış olduğumuz tüm işlerimizde, ilkelerimizden ödün vermeden, çizgimizden asla vazgeçmeden, hedeflerimizin yönünü şaşırtmadan çalışıyor ve sadece mutlu müşteriler biriktiriyoruz.

Siz de o mutlu müşterilerden olun istiyoruz!