Tadilat ve Onarım Hizmetleri

Tadilat ve Onarım Hizmetleri

Tadilat ve onarım hizmetleri, ihtiyacınız olan işlerin, siz orada yokken sanki siz bizzat oradaymışsınız gibi titizlikle ve kaliteli bir şekilde yapılmasını sağladığımız hizmetimizdir.

Tadilat ve onarım hizmetleri, ihtiyacınız olan işlerin, siz orada yokken sanki siz bizzat oradaymışsınız gibi titizlikle ve kaliteli bir şekilde yapılmasını sağladığımız hizmetimizdir.

Bildiğiniz gibi her neresinde olursa olsun evde tadilat yapmak, zor ve en kıymetli hazineniz olan zamandan fedakarlık etmenizi gerektiren bir süreçtir. Tadilatı yapacak ekibin temininden tutun, kullanılacak malzemenin kalitesinden emin olmaya ve istediğimiz gibi bir işçilik hizmeti almaya ihtiyaç duyarız. Biz bu aşamada sizin yerinize geçiyor, gerekli tüm hizmeti alabilmeniz adına gerçek bir çaba gösteriyoruz.

Yazlığınızın veya kışlık evinizin bulunduğu sitenin, kendine ait karar ve kuralları olacaktır. Ve bu kurallar çerçevesinde site yönetimi tıpkı sizin gibi diğer mülk sahiplerinin de tatillerinin güzel geçmesini isteyeceğinden, sezon içerisinde tadilat yapmanıza izin vermeyecektir. Ancak sizin de sezona denk gelen tatil döneminiz haricinde, oraya giderek tadilat işlerinin başında durmaya vaktiniz olmayacaktır. İşte tam bu aşamada devreye giriyor, yazlık veya kışlık evinizin sezonu açılmadan, sizin adınıza tadilat ekibimizi yönlendirerek, talep ettiğiniz işlerin yerine getirilmesini sağlıyoruz.

Öncelikle talebiniz üzerine, zaman, malzeme ve işçilik ücretleri hususunda size kapsamlı bir rapor sunuyoruz. Onay vermeniz halinde, büyük bir titizlikle talebinizin yerine getirilmesini sağlıyoruz.

Bu anlamda sunduğumuz hizmetlerimizi, ısıtma, soğutma, iklimlendirme, elektrik işleri, sıhhi tesisata dayalı işler, doğrama ve pvc işleri, pencere ve kapı sistemlerinin uyumlandırılması, ses ve ısı yalıtımı, banyo ve tuvalet işleri, mutfak işleri, çatı ve dış cephe uygulamaları, bahçe peyzaj işleri, havuz sistemleri ve temizliği olarak örneklendirebiliriz.
Site yönetim firması olarak tüm tadilat işlerinizi de ASF PRESTİJ YÖNETİM olarak adınıza en iyi şekilde gerçekleştiriyoruz.

Tüm bu işlerinizin yapılmasını istemeniz halinde, bizimle iletişime geçerek, talep ettiğiniz işi ve beklentilerinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. Uzman ekiplerimiz tarafından, işinizin ne kadar sürede biteceği, işinizin yapımında kullanılacak malzemenin çeşitliliği ve kalitesi, fiyatlandırma gibi başlıkları içeren teklifimizi size iletiyor olacağız. Onay vermeniz halinde ekibimiz hemen harekete geçerek, kendi evine göstereceği ihtimamı gösterip taleplerinizi yerine getirilmesini sağlayacaktır. İşin sonunda ise gerekli evraklar ve faturalara ilişkin örnekleri çalışma masanızda bulabilirsiniz.

Her hizmetimizde olduğu gibi bu konuda da kalite ve müşteri memnuniyetinin bizim için en önemli ilkeler olduğunu belirtmek isteriz. 

BU HİZMET İÇİN HEMEN TEKLİF AL

DİĞER HİZMETLERİMİZ